Your address will show here +12 34 56 78

Firmamız Hakkında

İş hayatına Farben Tekstil A. Ş` nin ortağı ve yönetim kurulu üyesi olarak başladım. Daha sonra kimyasal maddelerin alımı, satımı ve pazarlamasıyla ilgili şu andaki şirketimizi 1980 yıllarında kurduk. Daha sonraki yıllarda kimyanın bütün dallarıyla ilgilenmenin bizim için zor olacağını düşünerek endüstriyel atıksu arıtma kimyasallarına yönelerek bilgimizi ve ağırlığımızı o konuya yoğunlaştırdık. Şu an endüstriyel  arıtma kimyasalları ve diğer kimyasallar alanında çalışmalarımız devam etmektedir. Sattığımız kimyasal maddelerin % 90`ına yakınını direk üretici firmalardan, bir kısmınıda Almanyadaki iş ortağımız Güleç Chemicals firması ile diğer firmalardan ithal etmekteyiz. Ürünlerimizi direk kendimiz satmakta olup özellikle poli alüminyum klorür(PAC) ve diamonyum fosfat(DAP) ürünlerini yurtdışından kendimiz ithal etmekteyiz. Depomuzda senenin 12 ayı sattığımız malların % 90 mevcuttur. Amacımız direk üreticiden tüketiciye hizmet vermektir.   Hüseyin GÜLEÇ Kimya Mühendisi

  • Text Hover
DOĞANIN GÜZELLİĞİ İÇİN ÇALIŞIYORUZ.

 

ÜRÜNLER

Arıtma Kimyasalları

Su ve atıksu arıtma kimyasalları başlı başına bir çalışma konusudur. Tesisin işletilmesi için farklı, bakımı için farklı, temizlenmesi için farklı kimyasallar kullanılmaktadır.

Gıda Kimyasalları

Tedariğini yaptığımız gıda katkımaddeleri, müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda geliştirilebilir ve kendilerine en hızlı şekilde çözüm iletilir.

Havuz Kimyasalları

Havuzun kimyasal dengesini oluşturmak için kullanılan çeşitli kimyasal ürünlerdir. Havuz suyunun sık sık tahlilleri yapılmalı, Tahlillerin sonuçlarına göre havuz kimyasalları kullanılmalıdır.

Diğer Kimyasallar

Müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda geliştirilebilir ve kendilerine en hızlı şekilde çözüm iletilir.

Duyurular